Jump to content

Close
--Click to Remove Ads--
Photo

Česká Republika - Czech Republic

• Please log in to reply
1616 replies to this topic

#1 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 02:31 AM

Otevřeno všem Čechům a všem co aspoň trochu česky rozumí :)

#2 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 02:31 AM

Jo a jeho řeznictvo se velmi těší na narozeninový prak :-)

Edited by Reznik Krkovicka, 19 July 2013 - 02:32 AM.

#3 kubys

kubys

250 Post Club

• Registered
  • 298 posts
  • Locationczech republic

Posted 19 July 2013 - 03:17 AM

Skvěle přátelé. Zase se tu cítím o něco více doma. Ten krkovička je ale hlava pomazaná :)

#4 stej

stej

1000 Post Club

• Registered
  • 1,188 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 03:48 AM

Tož vitajte :)

#5 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 04:21 AM

No pomazaná ani né, spíš umazaná :-D 

Jinak včera jsem byl s mojou večer v hospodě a po cestě z hospody jsem si chtěl zastřílet.... 5x fork hit, pak jsem chtěl střílet jako cowboy hezky odpasu. A protože mám dlouhé gumy a natáhnul jsem je hezky dozadu, trefil jsem si svoje vyžrané panděro :-D 

Takže už nikdy nebudu střílet podnapilý, je to krajně nebezpečné!

A hezky Vám to nalajkuju ať z toho něco máte :-D

Jsem si všim, že tady někteří borci vůbec nenahrávaj do galerií, ale všecko valí do fóra. Tož tak tady asi taky něco naspamuju.... 

Edited by Reznik Krkovicka, 19 July 2013 - 04:25 AM.

#6 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 04:48 AM

Jinak nevím, v čem nosíte kuličky vy, ale já mám mňamkovník pro psy, stál tehdá necelou stovku a dá se hezky pověsit za trenky a stáhnout aby se při chůzi koule nevysypávaly. Něco podobného mají horolezci na magnézium, ale je to stojí pětikilo a je to to samé :-)

#7 kubys

kubys

250 Post Club

• Registered
  • 298 posts
  • Locationczech republic

Posted 19 July 2013 - 04:50 AM

Tak to mám velmi podobnou zkušenost cca pře třemi týdny. Byli jsme s borcama zastřílet a já že si vezmu lahváče bernarda. Jenže v  lahvi nebylo pivo, ale 50% slivka, tak jsme se pěkně zmrskali a já že si střelím jen tak od pasu do skály ať se ta skleněnka pěkně rozletí. Široký nápřah a k...a. Schytala to moje koza. Pěkný týdenní monokl.

#8 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 04:50 AM

A ještě něco s čím bych se chlubit neměl, v práci když mám chvilku čas, tak jsem si udělal vedle kanclu střílnu :-D Bedýnka je terč, skelná vata tlumí koule které projdou nebo které minu :-)

#9 stej

stej

1000 Post Club

• Registered
  • 1,188 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 04:52 AM

Řekl bych, že zanedlouho budeme v topu a asi se tam budem dlouho držet s tou tvojí kadencí :)

Na kuličky mám takovej váček, co jsem si nechal ušít. Ale asi je to jednak moc velký, druhak to zase moc nepoužíju. Stál stovku a je z kůže. Dobrej na skleněný, ale s těma zase tolik nestřílím :)

Já jsem zase místo toho řešil, kam dávat prak. Když to šupnu do batohu, tak to musím všelijak skládat a dát to tak, ať se to moc nepomačka a případně guma nečím nesevře. Tak jsem si slepil takový pouzdýrko, zkusím pak hodit foto. A jsem spokojenej.

Mimochodem pěknej prak. Taky takovej kapesní, coo

#10 stej

stej

1000 Post Club

• Registered
  • 1,188 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 04:53 AM

Už jsem četl nějaký historky o ožralých a PFS a prej to nikdy moc dobře nedopadlo ;)

A ještě něco s čím bych se chlubit neměl, v práci když mám chvilku čas, tak jsem si udělal vedle kanclu střílnu :-D Bedýnka je terč, skelná vata tlumí koule které projdou nebo které minu :-)

A ten monitor tam? Nějakej bonus?  :naughty:

#11 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 05:02 AM

Kuba: mě naštěstí otok splasknul během noci a dneska už tam mám jen červený flek, vypadá to jako kopřivka. Ale včera jsem taky slušně ku****al a p**oval :-D 

Takže až se sejdem, dáme si max pivko, jinak to špatně dopadne :-D

Pepa: Jo jo kapesní prcek, zatím moje nejoblíbenější zbraň, všude vleze, dobře se drží a nic se nemusí vázat, gumy vyměním během 30 vteřin. Když dojdou kuličky, nocím v záloze magnet s brokama a tenčí gumy, takže vyměním a střílím broky. A monitor je bonus, dvakrát jsem ho trefil hliněnkou, ale skleněnkama to pokoušet nebudu :-D To si roztáhnu tu zelenou plachtu jako lapač :-) A ten váček kožený a kapsičku na prak sem určitě nahoď.

A to si piště že budem v TOP :-D Dokonce nás čtou nečeši, jsem zvědav co všecko jim google překladač přeloží :-D

#12 kubys

kubys

250 Post Club

• Registered
  • 298 posts
  • Locationczech republic

Posted 19 July 2013 - 05:02 AM

Jojo to bude prdel až trefíš ten monitor...

Já používám na munici i prak normální ledvinu ale pokukoval jsem v rockpointu na nějakou tu menší kapsičku. Něco podobného jako mají na simple-shot.com

0401b_general_small.jpg?1899

#13 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 05:07 AM

Kubo já myslel že ta ledvinka co nosíš, je přímo spešl myslivecká s kapsou na náboje. Něco takového jsem viděl v obchodě se střelivem když jsem se byl ptát na ocelové koule do praku.

A patrontašky jsou taky krásné, vleze tam i prak, jenom ta cena.

#14 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 05:28 AM

tak 19 hostů čte todle vlákno, tak se kurňa hecněte, zalogujte a pište taky lidi :-D

#15 kubys

kubys

250 Post Club

• Registered
  • 298 posts
  • Locationczech republic

Posted 19 July 2013 - 05:49 AM

Todle jse vytvořil tak před rokem. Brzda s favoritky + fimo = TTF

Attached Thumbnails

• P1140142.JPG

#16 stej

stej

1000 Post Club

• Registered
  • 1,188 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 06:02 AM

Kubo, tak tohle je hodně koží. Tos měl dát do homemadů, určitě by to ocenili :) Nápady to jsou dobrý. Sice takový nepraktický na nošení, ale gut.

Krkovička, navnadils mě s tím zasouváním gum. Moc mě nebaví to furt látat gumama dokola a dírku v tom kapesním na tuby nemám, tak až se fakt naseru, tak chytím pilku a budu řezat :)

#17 stej

stej

1000 Post Club

• Registered
  • 1,188 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 06:28 AM

Ten holster, jak tomu tu říkají je totok:

S prakem uvnitř

2013-07-19 14.09.40.jpg

2013-07-19 14.10.07.jpg

2013-07-19 14.22.52.jpg

Použil jsem Chemoprén, takže to vypadá tak nějak, ale jsem s tím docela spokojenej. Druhej krok bude, že zkusím vytvarovat tu kůži tak, jak se to dělá s pouzdrama na nůž a možná i to sešít..

(asi by bylo lepší tam mít víc cvoků, ať se to tam líp souká..)

Edited by stej, 19 July 2013 - 06:28 AM.

#18 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 06:32 AM

Tak to je luxusní :-)

#19 Bajaja

Bajaja

750 Post Club

• Registered
  • 775 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 19 July 2013 - 10:52 AM

Tož tak jsem dneska testoval ty 1cm kuličky, no, zprvu jsem se vyděsil, jak jsou prťavé, ale protože cena je a KG, tak jich mám aspoň pořádný počet na kusy. A na těch 5 až 10 metrů to lítá rovně. Tak jsem jich hnedka 300 vysypal do křoví a ruka mě bolí jak ďas.

Točil jsem i videa, ale není tam slyšet kdy se trefím a kdy ne, foukal vítr. Tak jen foto. No a terč je 1L PET pověšená na provázku a vysypaná trochu pískem, když se trefím, dá to prdu ale láhev se moc nerozhoupá. 

A vzdálenost stavařským krokem cca 8m.

Edited by Reznik Krkovicka, 19 July 2013 - 10:55 AM.

#20 kubys

kubys

250 Post Club

• Registered
  • 298 posts
  • Locationczech republic

Posted 19 July 2013 - 10:58 AM

Na té třetí fotce to vypadá jako krásně čistý styl a v té tvojí pazouře to vypadá fakt malinké. Jak dojedeš, tak jich pár vem, ať vyzkoušíme.

--Click to Remove Ads--